Visning: A A A A A
Sammen for Hammerfest!
For media - For media

For media

Mediehenvendelser

Som hovedregel svarer ordfører eller varaordfører på politiske spørsmål, mens rådmann eller kommunalsjefer svarer på spørsmål om tjenestetilbud og daglig drift.

Hvis du er i tvil om hvem som best kan svare på henvendelsen, kan du gjerne kontakte kommunikasjonsrådgiver, som vil hjelpe deg å finne frem til den som best kan svare.

Åpne bildearkiv med pressebilder av kontaktpersoner her.

(I noen nettlesere må du klikke på [Søk]-knappen i vinduet som åpnes for å få se bildene.)

Portrettfoto av Alf E Jakobsen

Ordfører

Alf E. Jakobsen
alf.jakobsen@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 01 | M 905 28 300

Portettfoto av Marianne Sivertsen Næss

Varaordfører

Marianne Sivertsen Næss
marianne@hammerfest.kommune.no 
M 917 15 059

Portrettfoto av Leiv Vidar Olsen

Rådmann

Leif Vidar Olsen
leif.vidar.olsen@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 04 | 414 67 703

Portrettfoto av Elisabeth Paulsen

Assisterende rådmann

Elisabeth Paulsen
elisabeth.paulsen@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 05 | 48 13 80 33

Portrettfoto av Arve Paulsen

Kommunalsjef Barn og Unge

Arve Paulsen
arve.paulsen@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 09 | M 976 25 558

Portrettfoto av Geir Nesse

Kommunalsjef Kultur og samfunn

Geir Nesse
geir.nesse@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 60 | M 913 70 321

Portrettfoto av Stina Løkke

Kommunalsjef Helse og Omsorg

Stina Løkke
stina.lokke@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 13 | 913 70 515

Portrettfoto av Eilert Sundt

Kommunikasjonsrådgiver

Eilert Sundt
eilert.sundt@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 64 | 480 28 670

Pressebilder

Vi har tilgjengelig portrettbilder av ansatte og politikere, samt bilder fra natur og virksomhet i Hammerfest i vårt bildearkiv. For å laste ned bilder herfra, må du registrere en gratis brukerprofil. Du bestiller bilder på samme måte som i en nettbutikk, men det er ingen betaling. Du må oppgi hvor bildene skal brukes.

Åpne Hammerfest kommunes bildearkiv
 

Redaktør

Kommunikasjonsrådgiver Eilert Sundt
kommunikasjon@hammerfest.kommune.no
T 78 40 25 64 | 480 28 670

Postjournal

I vår elektroniske postjournal finner du oversikt over brev og dokumenter som er sendt til eller fra kommunen. Du kan bestille innsyn direkte fra oversikten.

Åpne postjournalen
 

Styrer, råd og utvalg med sakspapirer

Her finner du møtekalender for styrer, råd og utvalg i kommunen, samt innkallinger med saksdokumenter og protokoller.

Åpne innsynsmodulen
 

Pressemeldinger

Se pressemeldinger fra de siste 12 måneder
 

Videooverføring og opptak fra kommunestyre og andre møter

Se video fra kommunestyre og andre møter
 

Grafisk profil

Se vår profilhåndbok for korrekt gjengivelse av byvåpen o.l.

 

 


 

Tips en venn Skriv ut
Web levert av CustomPublish AS